Katalog

İletişim Bilgileri

[ S.S.S. ]

Sık Sorulan Sorular

Akıllı kilit sistemleri nasıl çalışır?

Kısaca şifreler, biyometrik veriler veya mobil uygulamalar üzerinden gönderilen dijital anahtarlar, kilitlerin açılmasını sağlar.

Akıllı kilit sistemlerinin pil ömrü ne kadar sürer?

Öncelikle ürünlerimiz pil ile değil şarj edilebilir batarya ile çalışmaktadır. Akıllı kilit sistemlerimizin batarya ömrü, kullanılan model, özellikler ve kullanım sıklığına bağlı olarak değişebilir. Tipik olarak, birçok akıllı kilit modelimiz en az 1500 defa açma ve kilitleme yapabilir. Batarya durumu mobil uygulama veya kilit üzerindeki gösterge aracılığıyla izlenebilir. Batarya bitimine yakın bataryayı yuvasından çıkarıp tekrar şarj ederek kıllanmaya devam edebilirsiniz.

Akıllı kilit sistemlerini mevcut kilit sistemlerine entegre etmek mümkün müdür?

Evet, tüm akıllı kilit sistemilerimizi, Türkiye standartlarındaki tüm mevcut kilit sistemlerine entegre edilebilirsiniz.

Akıllı kilit sistemleri, akıllı ev sistemlerine entegre edilebilir mi?

Akıllı kilit sistemlerimiz, Türkiyede kullanılan tüm ev otomasyon sistemleri veya akıllı ev platformlarıyla uyumlu olarak çalışmayı uygundur. Ancak, entegrasyon seçenekleri marka ve modelden modele farklılık gösterir, bu nedenle kullanılacak spesifik akıllı ev sistemi üzerinden detaylı bilgi almak önemlidir.

Akıllı kilit sistemlerine uzaktan kumanda entegre edilebilir mi?

Evet opsiyonel olarak akıllı kilidinize uzaktan kumanda ekletebilirsiniz.

Akıllı kilit sistemlerinde tek kullanımlık veya süreli şifre var mı?

Evet, tek kullanımlık şifre veya süreli şifre mevcuttur. Bu özellik, konuklara veya geçici kullanıcılara belirli bir süre veya belirli bir kullanım için geçerli olan özel bir şifre sağlama amacı taşır. Bu sayede, misafirler veya hizmet sağlayıcılar belirlenmiş bir süre boyunca akıllı kilit sistemini kullanabilir, ardından şifre otomatik olarak geçersiz hale gelir. Bu özellik, güvenli ve geçici erişim sağlamak için oldukça kullanışlıdır.

Evde yokken hırsız geldi ve kapıda akıllı kilit sistemi var. Bu noktada akıllı kilit sisteminin faydası nedir?

Uzaktan erişim sayesinde akıllı kilit sistemleri genellikle uzaktan kontrol edilebilir. Evde olmasanız bile mobil uygulama aracılığıyla kapınızın kilitlerini kilitleyebilirsiniz.

Mobil uygulama sayesinde evde olmadığınızda da olası hırsızlık girişimleri hakkında anlık bildirimleri telefonunuzdan alabilirsiniz.

Akıllı kilit sistemleri, üzerinde bulunan kamera sistemi sayesinde evde olmadığınızda bile kapıda olanları gözlemleyebilir ve kaydedilen görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Akıllı kilit sistemlerinizin garanti süresi ne kadar ve servis ağınız var mı?

Evet Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Türkiye genelinde 100'den fazla noktada servis ağımız bulunmaktadır. En fazla 48 saat içerisinde müdahale edilecektir.